Pielęgnacja twarzy

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na wiele szkodliwych czynników. Jednym z najbardziej narażonym na ekspozycję elementów naszego ciała to skóra znajdująca się na naszej twarzy. Warto jest więc o nią zadbać i zapewnić jej odpowiednią regenerację i odpoczynek. W gabinecie „Beata” dzięki doświadczeniu i najwyższej klasy sprzętom jesteśmy w stanie poradzić sobie z takimi problemami, jak: przebarwienia, rumień, zmiany naczyniowe, zmarszczki, utrata jędrności, trądzik, zaskórniki czy plamy posłoneczne.

Zabieg oczyszczający

Zabiegi oczyszczające twarz są jednym z najważniejszych elementów służącymi pielęgnacji twarzy. Oczyszczanie twarzy pozwala usunąć zanieczyszczenia, pomaga dogłębnie odświeżyć cerę i poprawić jej wygląd. Podczas zabiegu zostają usunięte zanieczyszczenia zalegające na powierzchni naskórka, a także te znajdujące się w jego głębszych warstwach. Ponadto oczyszczanie twarzy przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych – dzięki niemu cera lepiej absorbuje składniki kremów i masek pielęgnacyjnych.

Zabiegi z kwasami

Kwasy na twarz to skuteczna broń przeciwko najczęstszym dolegliwościom skórnym. Odpowiednio zastosowane kwasy są w stanie poradzić sobie z najczęstszymi problemami: trądzikiem, zmarszczkami, zaskórnikami, przebarwieniami skóry. Przed zastosowaniem rodzaju kwasu konieczna jest konsultacja i ocena kondycji skóry.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia skutecznie zapobiega i zmniejsza najpopularniejsze problemy dermatologiczne. Spowalnia przedwczesne starzenie skóry, niweluje drobne zmarszczki, przebarwienia czy łysienie. Sprawdza się też w walce z cellulitem, utratą jędrności, rozstępami czy miejscowym otłuszczeniem. Substancje bioaktywne zawarte we wstrzykiwanych preparatach, nie przenikają przez układ krążenia. Koktajle ze składnikami aktywnymi, które używane są do zabiegu, dobiera się indywidualnie po bezpośredniej konsultacji z pacjentem.

PRP Like Therapy

PRP Like Therapy jest to zabieg modelujący skórę, przywracając jej świeży i młody wygląd, a także spłycają drobne zmarszczki. Zabieg połączony jest ze stemplowaniem frakcyjnym, który, poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry, pobudza ją do naturalnej regeneracji.

Bo2 look Therapy - redukcja zmarszczek mimicznych

Zabieg Bo2 Look Therapy skierowany jest na redukcję zmarszczek mimicznych. Zmarszczki mimiczne, potocznie zwane „kurzymi łapkami” powstają na skutek skurczu mięśni twarzy. W trakcie trwania zabiegu dzięki zastosowaniu specjalnego peptydu, którego działanie opiera się na relaksacji mięśni twarzy, w sposób nieinwazyjny następuje redukcja zmarszczek mimicznych. Jest to najlepsza metoda do niwelowania istniejących zmarszczek lub z powodzeniem może być stosowana jako działanie profilaktyczne.