Inne zabiegi

W naszym Gabinecie zadbamy o każdy aspekt ciała. Kompleksowo zajmiemy się każdym elementem dotyczącym urody. Sprawimy, aby każda osoba po skorzystaniu z naszych usług była zadowolona i pewna swojego wyglądu.

Henna i regulacja brwi

Farbowanie henną jest trwałą i szybką metodą upiększania oprawy oka. Oczy oraz wyregulowane brwi i rzęsy mogą mieć niezwykle duży wpływ na urodę całej twarzy. Dzięki temu zabiegowi podkreślamy spojrzenie, zaznaczamy łuk brwiowy, sprawiając, że oko jest bardziej „otwarte” a rysy twarzy ładniej zaznaczone. Henna zapewnia również trwalszy efekt niż tradycyjny tusz do rzęs. Cały zabieg trwa około 25 minut, a efekt jest w stanie utrzymać się przez okres 3 tygodni

Depilacja

Jednym z najpopularniejszych sposobów na usunięcie zbędnego owłosienia na ciele jest depilacja woskiem. Zabieg polega na nanoszeniu na określony obszar skóry bardzo cienkiej warstwy wosku zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa i zrywaniu go pod włos za pomocą specjalnych pasków. Główną przewagą tej metody nad innymi jest szybkość wykonania zabiegu, co pozwala zminimalizować odczuwalny dyskomfort. Włosy po zabiegu depilacji woskiem odrastają dużo słabsze, co sprawia, że częstotliwość ponownych zabiegów nie jest wysoka.